Vybodoval/a jsem se

Pokud vám dorazil dopis „Oznámení o dosažení 12 bodů“, je třeba jednat správně a rychle. V první řadě podáme správně zpracované námitky, díky kterým můžete dále řídit.

V druhé fázi provedeme obhajobu v řízení s cílem hrozící vybodování zrušit, a to s garancí pevné ceny bez ohledu na náročnost případu.

Využijte zkušenosti specializované advokátní kanceláře s více jak 35letou praxí, nespočtem úspěšných případů a působením po celé ČR.

Volejte Po-Ne 8-22h

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Opravdu profesionální přístup hodní a vstřícný lidé. Člověk nemusí nic řešit všechno za něho vyřeší. Jsem opravdu strašně moc spokojený. Můžu jenom všem doporučit.

Vřele doporučuji. Perfektní profesionální práce. Skvělá komunikace bez zbytečných prodlev a vyřízení v co nejkratším možném termínu s co nejnižšími finančními náklady. Jsou evidentní léta praxe a zkušeností. Se službami jsem velice spokojená.

Mohu jen doporučit, od začátku profesionální a vstřícné jednání, dostupná komunikace, jasná představa jak řešit daný případ. Jsou vidět dlouholeté zkušenosti a znalosti. Vše vyřízeno efektivně s minimem nároků na čas klienta.

Okamžité převzetí případu online

Specializovaný advokátní tým s 35 letou praxí

Zastoupení osobně po celé ČR

Práva řidiče v médiích

Co hrozí, když se vybodujete

Pokud nic neuděláte, tak po vybodování automaticky přicházíte o řidičské oprávnění na 12 měsíců, tento trest po nabytí právní moci nelze zkrátit, jak je to možné u přestupků. Z toho následně vyplývá, že pro navrácení řidičského průkazu budete muset absolvovat dopravně psychologické vyšetření a přezkoušení v autoškole.

Jak postupovat, abyste nepřišli o řidičský průkaz 

Pokud vám dorazil dopis od úřadu, který se jmenuje Oznámení o dosažení 12 bodů, je potřeba jednat správně a rychle.

  • Máte pouhých 5 dní na reakci. Když zareagujete včas, máte reálnou šanci zvrátit rozhodnutí o odevzdání řidičského průkazu. 

  • Dejte si pozor na podání námitek v šablonovité podobě. Vystavili byste se tak zamítnutí námitek a potvrzení vybodování dříve, než by mohlo dojít ke skutečnému přezkumu vašich trestných bodů. Podání námitek již zajistíme za vás.

  • Když se námitky podají včas a správně, bude vaše vybodování zrušeno. Řidičský průkaz v takovém případě nemusíte odevzdat a můžete řídit i nadále. 

Co dále? Nechte to na nás

Správní orgán zahajuje tzv. námitkové řízení, ve kterém vás zastoupí v celé jeho šíři náš specializovaný advokát, který vyřídí všechny formální i právní aspekty tohoto typu řízení. 

  • Naší prací je důkladně prozkoumat procesní a formální aspekty udělení pokuty, na jejichž základě vám správní orgán přičetl body na konto řidiče. 

  • Jakmile tyto vady nalezneme, jsou body z vaší karty řidiče odmazány a tím je vybodování zrušeno.

Pozor – body se přičítají! Řidič s čistým štítem má 0 bodů, nikoliv 12 bodů, jak se řidiči často domnívají. Tahle domněnka často vede k mnoha fatálním následkům – například, když si necháte udělat výpis karty řidiče a dozvíte se, že máte 10 bodů, a považujete to za skvělý stav.

Pokud se chcete vybodování vyhnout, tak nás kontaktujte a naše specializovaná advokátní kancelář s 30letou praxí povede námitkové řízení tak, abychom vybodování zvrátili.

Nespočet úspěšně vyřešených případů

Pro zvětšení klikněte

Dosažení 12 bodů – vybodování

U vybodování je automatický zákaz řízení na 12 měsíců bez možnosti upuštění poloviny trestu. Poté povinné zkoušky v autoškole a dopravně psychologické vyšetření. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Alkohol za volantem 2,98 promile

Trestný čin – hrozící trest 36 měsíců a 50.000,- Kč penežitý trest. Trestní stíhání zastaveno, řidiči zůstal čistý rejstřík a nemohl řídit pouze 6 měsíců.

Pro zvětšení klikněte

Jízda pod vlivem drog THC

Hrozící zákaz řízení 1 rok a pokuta 20 000 Kč. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky

Přestupek odmítnutí testu, kde hrozí zákaz řízení až na 2 roky a pokuta až 50.000,- Kč. Zrušeno.

S panem doktrorem Schulhauserem byla perfektní spolupráce, kdykoliv bylo třeba, byl ihned dostupný a proaktivně, efektivně a téměř okamžitě mi komunikoval postup řízení a společně jsme dosáhli skvělého výsledku. Určitě bych se na něj obrátil i v budoucnu.

Profesionální jednání, rychlé, stručné a přesné vyhodnocení situace,mohu jen doporučit. Děkuji

Profesionální, vstřícné jednání s důrazem na práva klienta. Mohu jen doporučit.

Naše garance

Zastoupí vás zkušený profesionál

Zaměřujeme se výhradně na dopravní právo. Využijte všech zkušeností z tisíců případů k dosažení maximálního úspěchu ve vaší obhajobě. Vždy je kladen důraz na osobní požadavky řidiče se zaměřením na zrušení nebo minimalizaci trestu.

Řídíme se etickým kodexem

Vůči klientovi například platí, že oprávněné zájmy klienta mají přednost před vlastními zájmy advokáta i před jeho ohledem na jiné advokáty.

Případ posoudíme objektivně

Vždy se dozvíte pravdivé informace o možnostech vyřešení vašeho případu. Pokud vám někdo za všech okolností slibuje vysokou garanci úspěchu, mějte se na pozoru. Mnoho společností, které se zabývají obhajobou řidičů, poskytují záměrně zcela mylné a zavádějící informace s cílem získat klienta. Tyto společnosti ve skutečnosti nejsou advokátními kancelářemi, ale pouze zprostředkovatelé a nemají tak žádnou zodpovědnost vůči tomu, co klientovi řekli, protože nejsou vázání etickým kodexem advokáta.

Vyhnete se chybám při jednání s policií a úřady

Víme přesně, jak komunikovat s policií a úřady, co je zásadní, kdy, kde a jaké skutečnosti těmto institucím sdělit, co si vyžádat a jak na podněty reagovat. To vše vám může zásadně ovlivnit průběh a vyřešení případu, kdy často díky neznalosti řidiče a nepřítomnosti advokáta, bývá jednání vedeno v jeho neprospěch.

Předem stanovená cena

Než podepíšete smlouvu o zastoupení, bude vám sdělena částka za zastoupení celého připadu. Ceny za nabízené služby jsou ceny smluvní a pro všechny pevně stanoveny. Již na počátku víte, kolik vás celé zastoupení advokátem bude stát.

Spolupráce se soudním znalcem

V případě potřeby využíváme spolupráci se soudním znalcem z oboru silniční dopravy, díky čemuž dokážeme zpochybnit znalecký posudek vypracovaný na žádost policie jiným znalcem.

Čas zde hraje zásadní roli!

Čím dříve se s námi po vzniku situace spojíte, tím lépe se dá celá záležitost řešit! Zvládneme i situace, kdy jste již obdrželi rozhodnutí formou trestního příkazu, rozsudku nebo rozhodnutí ve správním řízení a hrozí vám zákaz řízení. Podrobně analyzujeme celý průběh dosavadního řízení a sdělíme vám možnosti dalšího postupu ve vaší situaci.

Bezplatně vše zkonzultujeme

V první fázi nám předáte potřebné informace: jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další důležité skutečnosti, které potřebujeme vědět pro vaše úspěšné zastoupení. Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jaké jsou možnosti řešení vašeho problému.

Pečlivě případ zanalyzujeme

Jakmile vám přijde dopis od policie, soudu nebo úřadu, tak nám jej zašlete. Advokát celou situaci posoudí a my vás budeme obratem kontaktovat s postupem řešení vašeho případu.

Navrhneme další postup

V kombinaci se skutečnostmi z dopisu od úřadu a vašimi informacemi případ posoudíme, zhodnotíme možnosti obhajoby a navrhneme další postup řešení vašeho případu.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám (Po-Ne 8-22h) nebo využijte náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat do 12h.