Naše garance

Díky více jak 35letým zkušenostem a znalostem dopravní problematiky cílíme nejen na vyhledání formálních a skutkových pochybení případu (chybná protokolace, špatně provedená měření a kamerové záznamy apod.), ale v případě potřeby využíváme spolupráci se soudním znalcem z oboru silniční dopravy, díky němuž dokážeme zpochybnit znalecký posudek vypracovaný na žádost policie jiným znalcem.

Čím si při zastoupení můžete být jistí

Bude vás zastupovat zkušený profesionál

Budou vás zastupovat advokáti v čele s JUDr. Martinem Schulhauserem s 35letou zkušeností specializující se na právo v dopravě. Můžete si být jistí, že váš případ bude odborně a individuálně posouzen s reálným právním řešením věci.

Vyhnete se chybám při jednání s policií a úřady

Víme přesně, jak komunikovat s policií a úřady, co je zásadní, kdy, kde a jaké skutečnosti těmto institucím sdělit, co si vyžádat a jak na podněty reagovat. To vše vám může zásadně ovlivnit průběh a vyřešení případu, kdy často díky neznalosti řidiče a nepřítomnosti advokáta, bývá jednání vedeno v jeho neprospěch.

Řídíme se zákonem o advokacii

Řídíme se zákonem o advokacii 85/1996 Sb. Právní služby vám budou poskytovat advokáti a advokátní koncipient zapsaní u České advokátní komory pod čísly 00572, 16789 a 46654.

Předem jasně stanovená cena

Než podepíšete smlouvu o zastoupení, bude vám sdělena částka za zastoupení celého případu. Ceny za nabízené služby jsou ceny smluvní a pro všechny pevně stanoveny. Již na počátku víte, kolik vás celé zastoupení advokátem bude stát.

Objektivní posouzení případu

U nás se vždy dozvíte pravdivé informace o možnostech vyřešení vašeho případu bez jakýchkoliv zavádějících údajů. Vždy vám sdělíme, jaké jsou vaše reálné šance na vyřešení případu.

Spolupráce se soudním znalcem

V případě potřeby využíváme spolupráci se soudním znalcem z oboru silniční dopravy, díky čemuž dokážeme zpochybnit znalecký posudek vypracovaný na žádost policie jiným znalcem.

35letá právní praxe zaměřená na dopravní problematiku

Vaše obhajoba je v těch nejlepších rukou, díky 35leté praxi advokáta je zajištěn odpovídající postup řešení daného případu v rámci řízení na policii, soudu či správního orgánu v maximální prospěch řidiče.

Ke každému případu je přistupováno profesionálně s ohledem na individuální přístup k řešení případu, kdy je kladen důraz na rychlost a na osobní požadavky řidiče se zaměřením na zrušení nebo minimalizaci zákonem stanovených sankcí.

Vyjádření klientů

Všem řidičům vřele doporučuji PRÁVA ŘIDIČE

Je to advokátní kancelář na svém místě 👍🏼 jsem velmi spokojená s přístupem a s komunikací (e-mail, telefonát)

Číst více

Rád bych se podělil o svou vybornou zkušenost s touto advokátní kanceláři. Oba pánové jsou profesionálové na svém místě. Cena právního zastoupení byla dopředu domluvena, byla beze změny a za své peníze jsem dostal velmi dobré zastoupení. Vše bylo rychle vyřešené a já se téměř o nic nemusel starat. Se vším mi bylo porazeno. Ještě jednou moc děkuji, jsem rad, ze jsem se rozhodl využít Vašich služeb.

Doporučuji služby advokátní kanceláře PRAVA ŘIDIČE. Služby této kanceláře jsem vyhledal na základě potřeby zastoupení ve správním řízení k přestupku s překročením rychlosti, ke kterému došlo 2 x během jednoho roku a s hrozícím odebráním řidičského průkazu. Cena byla fixně stanovena na počátku jednání. Celý průběh spolupráce a jednání s panem Mgr. Schulhauserem bylo naprosto profesionální, vřelé a vstřícné.

Číst více

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou velmi poděkovat Advokátní kanceláři PRÁVA ŘIDIČE a hlavně panu JUDr. Martinovi Schulhauserovi.

Při kontaktování se mi okamžitě ozvali, cena za právní služby byla hned od začátku sdělena, byla pevně daná a byla velice férová.

Číst více

Mám dobrou zkušenost s advokátní kanceláří PRÁVA ŘIDIČE. Řešil jsem svůj dopravní přestupek překročení rychlosti o více než 40km/h na 50ce, vyplnil jsem formulář na stránkách a za pár hodin mi volala asistentka, která mi předem poskytla veškeré dostupné informace, které advokátní kancelář beze zbytku dodržela (předem stanovená cena, úspěšnost obhajoby, postup obhajoby). V mém případě byla obhajoba úspěšná, čímž ještě jednou advokátní kanceláři děkuji za pomoc.

Chtěla bych moc moc poděkovat panu Advokátovi JUDr. Martin Schulhauser.

za pomoc při mých nesnázích. Naprosto bezstarostné a rychle vyřízení mého problému. Vlastně mi zachránili moje bytí na tomto světě , děkuji mocinko a všem opravdu doporučuji jejich služby, protože jsou bezkonkurenční. Děkuji moc si toho vážím

Výborná zkušenost s touto AK. Výsledkem zastoupení touto AK byla výše uloženého trestu na dolní hranici. Cena za právní služby byla jasně od začátku sdělena a byla fixní. Komunikace byla profesionální, perfektní a rychlá. AK mě krok za krokem vedla průběhem celého procesu, takže jsem nemusel nic hlídat a AK plně převzala starost o právní aspekty a dopady. Tuto AK velmi doporučuji a tímto veřejně děkuji za jejich služby.

Jsem velmi spokojen, profesionální jednání a pevně stanovená cena, kterou víte předem.

Výsledek je z VELKÝ ŠPATNÝ na DOBŘE TO DOPADLO.

Doufám, že v budoucnu nebudu služeb Práva řidiče potřebovat :)

Kdyby však přeci (člověk nikdy neví), vím na koho se obrátit.

Opravdu profesionální přístup hodní a vstřícný lidé člověk nemusí nic řešit všechno za něho vyřeší sem opravdu strašně moc spokojeni můžu jenom všem doporučit

Nespočet úspěšně vyřešených případů

Pro zvětšení klikněte

Dosažení 12 bodů – vybodování

U vybodování je automatický zákaz řízení na 12 měsíců bez možnosti upuštění poloviny trestu. Poté povinné zkoušky v autoškole a dopravně psychologické vyšetření. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Alkohol za volantem 2,98 promile

Trestný čin – hrozící trest 36 měsíců a 50.000,- Kč penežitý trest. Trestní stíhání zastaveno, řidiči zůstal čistý rejstřík a nemohl řídit pouze 6 měsíců.

Pro zvětšení klikněte

Jízda pod vlivem drog THC

Hrozící zákaz řízení 1 rok a pokuta 20 000 Kč. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky

Přestupek odmítnutí testu, kde hrozí zákaz řízení až na 2 roky a pokuta až 50.000,- Kč. Zrušeno.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám (Po-Ne 8-22h) nebo využijte náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat do 12h.