Naše garance

Díky více jak 30letým zkušenostem a znalostem dopravní problematiky cílíme nejen na vyhledání formálních a skutkových pochybení případu (chybná protokolace, špatně provedená měření a kamerové záznamy apod.), ale v případě potřeby využíváme spolupráci se soudním znalcem z oboru silniční dopravy, díky němuž dokážeme zpochybnit znalecký posudek vypracovaný na žádost policie jiným znalcem.

Čím si při zastoupení můžete být jistí

Bude vás zastupovat zkušený profesionál

Budou vás zastupovat advokáti v čele s JUDr. Martinem Schulhauserem s více jak 30letou zkušeností specializující se na právo v dopravě. Můžete si být jistí, že váš případ bude odborně a individuálně posouzen s reálným právním řešením věci.

Vyhnete se chybám při jednání s policií a úřady

Víme přesně, jak komunikovat s policií a úřady, co je zásadní, kdy, kde a jaké skutečnosti těmto institucím sdělit, co si vyžádat a jak na podněty reagovat. To vše vám může zásadně ovlivnit průběh a vyřešení případu, kdy často díky neznalosti řidiče a nepřítomnosti advokáta, bývá jednání vedeno v jeho neprospěch.

Řídíme se zákonem o advokacii

Řídíme se zákonem o advokacii 85/1996 Sb. Právní služby vám budou poskytovat advokáti a advokátní koncipient zapsaní u České advokátní komory pod čísly 00572, 16789 a 46654.

Předem jasně stanovená cena

Než podepíšete smlouvu o zastoupení, bude vám sdělena částka za zastoupení celého případu. Ceny za nabízené služby jsou ceny smluvní a pro všechny pevně stanoveny. Již na počátku víte, kolik vás celé zastoupení advokátem bude stát.

Objektivní posouzení případu

U nás se vždy dozvíte pravdivé informace o možnostech vyřešení vašeho případu bez jakýchkoliv zavádějících údajů. Vždy vám sdělíme, jaké jsou vaše reálné šance na vyřešení případu.

Spolupráce se soudním znalcem

V případě potřeby využíváme spolupráci se soudním znalcem z oboru silniční dopravy, díky čemuž dokážeme zpochybnit znalecký posudek vypracovaný na žádost policie jiným znalcem.

30letá právní praxe zaměřená na dopravní problematiku

Vaše obhajoba je v těch nejlepších rukou, díky 30leté praxi advokáta je zajištěn odpovídající postup řešení daného případu v rámci řízení na policii, soudu či správního orgánu v maximální prospěch řidiče.

Ke každému případu je přistupováno profesionálně s ohledem na individuální přístup k řešení případu, kdy je kladen důraz na rychlost a na osobní požadavky řidiče se zaměřením na zrušení nebo minimalizaci zákonem stanovených sankcí.

Vyjádření klientů

Vřele doporučuji. Perfektní profesionální práce. Skvělá komunikace bez zbytečných prodlev a vyřízení v co nejkratším možném termínu s co nejnižšími finančními náklady. Jsou evidentní léta praxe a zkušeností. Se službami jsem velice spokojená.

Jsem moc ráda, že jsem navázala spolupráci a požádala o pomoc a podporu právě tuhle advokátní kancelář. S prací pana magistra (i když probíhala na dálku) jsem byla maximálně spokojena - rychlé, vstřícné, příjemné jednání; vždy vysvětlení požadovaného. Služby kanceláře mohu vřele doporučit.

Mohu jen doporučit, od začátku profesionální a vstřícné jednání, dostupná komunikace, jasná představa jak řešit daný případ. Jsou vidět dlouholeté zkušenosti a znalosti. Vše vyřízeno efektivně s minimem nároků na čas klienta.

Opravdu profesionální přístup hodní a vstřícný lidé. Člověk nemusí nic řešit všechno za něho vyřeší. Jsem opravdu strašně moc spokojený. Můžu jenom všem doporučit.

Jsem nesmírně šťastný a vděčný panu JUDr. Martin Schulhauser. Jednání a komunikace naprosto úžasná, hlavně mi pomohl a zastavil další problémy a řešení s úřady. Vřele doporučuji všem, kdo potřebuje právní pomoc. Ještě jednou moc děkují za Vaší vstřícnost a pomoc.

Opravdu třída.. Nepočítal jsem s tak výborným výsledkem. Řidičský průkaz zachráněn mrknutím oka. Žádné výdaje navíc, vše transparentní. Mohu vřele doporučit!!

Nespočet úspěšně vyřešených případů

Pro zvětšení klikněte

Dosažení 12 bodů – vybodování

U vybodování je automatický zákaz řízení na 12 měsíců bez možnosti upuštění poloviny trestu. Poté povinné zkoušky v autoškole a dopravně psychologické vyšetření. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Alkohol za volantem 2,98 promile

Trestný čin – hrozící trest 36 měsíců a 50.000,- Kč penežitý trest. Trestní stíhání zastaveno, řidiči zůstal čistý rejstřík a nemohl řídit pouze 6 měsíců.

Pro zvětšení klikněte

Jízda pod vlivem drog THC

Hrozící zákaz řízení 1 rok a pokuta 20 000 Kč. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky

Přestupek odmítnutí testu, kde hrozí zákaz řízení až na 2 roky a pokuta až 50.000,- Kč. Zrušeno.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám (Po-Ne 8-22h) nebo využijte náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat do 12h.