Jak to probíhá

V rámci telefonické konzultace váš případ zhodnotíme, sdělíme vám, co vám hrozí a navrhneme postup řešení. Po podpisu smlouvy vás bude advokát zastupovat až do konečného vyřešení vašeho případu.

Postup při právním zastoupení

Kontaktujte nás

V první fázi nám předáte potřebné informace a to, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další důležité skutečnosti, které potřebujeme vědět pro vaše úspěšné zastoupení. Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jaké jsou možnosti řešení vašeho problému.

Analýza případu

Již při první fázi dokážeme zanalyzovat případ a navrhnout postup řešení. V případě, že je třeba k posouzení znát další skutečnosti (např. přípisy od orgánů, fakta atp.), obeznámíme vás o tom a domluvíme se na následném kontaktu.

Postup řešení

V kombinaci se skutečnostmi a vašimi informacemi, které jste nám poskytli, případ posoudíme a zhodnotíme vaše možnosti. Nabídneme vám postup řešení vašeho případu a sdělíme vám cenu za zastoupení advokátem. V tuto chvíli je rozhodnutí na vás, zda využijete služeb naší advokátní kanceláře.

Podpis smlouvy

Jakmile se rozhodnete pro zastoupení advokátem, zašleme vám smlouvu o zastoupení advokátem s pevnou cenou zastoupení a plnou moc k zastoupení. Smlouvu a plnou moc si projdete a jakmile je podepíšete, zašlete nám je zpět a uhradíte cenu za zastoupení, tak v tuto chvíli již případ plně přebírá zkušený advokát a bude vás kontaktovat v rámci projednání veškerých podrobností vašeho případu.

Zaslání písemností

K vašemu případu budeme potřebovat naskenovat veškeré písemnosti, které jste doposud obdrželi nebo obdržíte. Jedná se například o Protokol o zadržení řidičského průkazu, Předvolání k podání vysvětlení, Trestní příkaz, Oznámení o dosažení 12 bodů, Příkaz - Rozhodnutí o přestupku a jiné. Tyto písemnosti náš advokát prostuduje a navrhne individuální postup řešení.

Řízení

Následuje řízení dle povahy porušení pravidel silničního provozu (trestný čin, přestupek, vybodování). Dle poskytnutých písemností, vašich informací komunikuje advokát s policií, soudem a úřady. Advokát je přítomen jednáním a řeší případ do jeho uzavření.

Čas zde hraje zásadní roli!

Čím dříve se s námi po vzniku situace spojíte, tím lépe se dá celá záležitost řešit! Zvládneme i situace, kdy jste již obdrželi rozhodnutí formou trestního příkazu, rozsudku nebo rozhodnutí ve správním řízení a hrozí vám zákaz řízení. Podrobně analyzujeme celý průběh dosavadního řízení a sdělíme vám možnosti dalšího postupu ve vaší situaci.

Nespočet úspěšně vyřešených případů

Pro zvětšení klikněte

Dosažení 12 bodů – vybodování

U vybodování je automatický zákaz řízení na 12 měsíců bez možnosti upuštění poloviny trestu. Poté povinné zkoušky v autoškole a dopravně psychologické vyšetření. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Alkohol za volantem 2,98 promile

Trestný čin – hrozící trest 36 měsíců a 50.000,- Kč penežitý trest. Trestní stíhání zastaveno, řidiči zůstal čistý rejstřík a nemohl řídit pouze 6 měsíců.

Pro zvětšení klikněte

Jízda pod vlivem drog THC

Hrozící zákaz řízení 1 rok a pokuta 20 000 Kč. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky

Přestupek odmítnutí testu, kde hrozí zákaz řízení až na 2 roky a pokuta až 50.000,- Kč. Zrušeno.

Vyjádření klientů

Vřele doporučuji. Perfektní profesionální práce. Skvělá komunikace bez zbytečných prodlev a vyřízení v co nejkratším možném termínu s co nejnižšími finančními náklady. Jsou evidentní léta praxe a zkušeností. Se službami jsem velice spokojená.

Jsem moc ráda, že jsem navázala spolupráci a požádala o pomoc a podporu právě tuhle advokátní kancelář. S prací pana magistra (i když probíhala na dálku) jsem byla maximálně spokojena - rychlé, vstřícné, příjemné jednání; vždy vysvětlení požadovaného. Služby kanceláře mohu vřele doporučit.

Mohu jen doporučit, od začátku profesionální a vstřícné jednání, dostupná komunikace, jasná představa jak řešit daný případ. Jsou vidět dlouholeté zkušenosti a znalosti. Vše vyřízeno efektivně s minimem nároků na čas klienta.

Opravdu profesionální přístup hodní a vstřícný lidé. Člověk nemusí nic řešit všechno za něho vyřeší. Jsem opravdu strašně moc spokojený. Můžu jenom všem doporučit.

Jsem nesmírně šťastný a vděčný panu JUDr. Martin Schulhauser. Jednání a komunikace naprosto úžasná, hlavně mi pomohl a zastavil další problémy a řešení s úřady. Vřele doporučuji všem, kdo potřebuje právní pomoc. Ještě jednou moc děkují za Vaší vstřícnost a pomoc.

Opravdu třída.. Nepočítal jsem s tak výborným výsledkem. Řidičský průkaz zachráněn mrknutím oka. Žádné výdaje navíc, vše transparentní. Mohu vřele doporučit!!

Kontaktujte nás

Zavolejte nám (Po-Ne 8-22h) nebo využijte náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat do 12h.