Jak to probíhá

V rámci telefonické konzultace váš případ zhodnotíme, sdělíme vám, co vám hrozí a navrhneme postup řešení. Po podpisu smlouvy vás bude advokát zastupovat až do konečného vyřešení vašeho případu.

Postup při právním zastoupení

Kontaktujte nás

V první fázi nám předáte potřebné informace a to, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další důležité skutečnosti, které potřebujeme vědět pro vaše úspěšné zastoupení. Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jaké jsou možnosti řešení vašeho problému.

Analýza případu

Již při první fázi dokážeme zanalyzovat případ a navrhnout postup řešení. V případě, že je třeba k posouzení znát další skutečnosti (např. přípisy od orgánů, fakta atp.), obeznámíme vás o tom a domluvíme se na následném kontaktu.

Postup řešení

V kombinaci se skutečnostmi a vašimi informacemi, které jste nám poskytli, případ posoudíme a zhodnotíme vaše možnosti. Nabídneme vám postup řešení vašeho případu a sdělíme vám cenu za zastoupení advokátem. V tuto chvíli je rozhodnutí na vás, zda využijete služeb naší advokátní kanceláře.

Podpis smlouvy

Jakmile se rozhodnete pro zastoupení advokátem, zašleme vám smlouvu o zastoupení advokátem s pevnou cenou zastoupení a plnou moc k zastoupení. Smlouvu a plnou moc si projdete a jakmile je podepíšete, zašlete nám je zpět a uhradíte cenu za zastoupení, tak v tuto chvíli již případ plně přebírá zkušený advokát a bude vás kontaktovat v rámci projednání veškerých podrobností vašeho případu.

Zaslání písemností

K vašemu případu budeme potřebovat naskenovat veškeré písemnosti, které jste doposud obdrželi nebo obdržíte. Jedná se například o Protokol o zadržení řidičského průkazu, Předvolání k podání vysvětlení, Trestní příkaz, Oznámení o dosažení 12 bodů, Příkaz - Rozhodnutí o přestupku a jiné. Tyto písemnosti náš advokát prostuduje a navrhne individuální postup řešení.

Řízení

Následuje řízení dle povahy porušení pravidel silničního provozu (trestný čin, přestupek, vybodování). Dle poskytnutých písemností, vašich informací komunikuje advokát s policií, soudem a úřady. Advokát je přítomen jednáním a řeší případ do jeho uzavření.

Čas zde hraje zásadní roli!

Čím dříve se s námi po vzniku situace spojíte, tím lépe se dá celá záležitost řešit! Zvládneme i situace, kdy jste již obdrželi rozhodnutí formou trestního příkazu, rozsudku nebo rozhodnutí ve správním řízení a hrozí vám zákaz řízení. Podrobně analyzujeme celý průběh dosavadního řízení a sdělíme vám možnosti dalšího postupu ve vaší situaci.

Nespočet úspěšně vyřešených případů

Pro zvětšení klikněte

Dosažení 12 bodů – vybodování

U vybodování je automatický zákaz řízení na 12 měsíců bez možnosti upuštění poloviny trestu. Poté povinné zkoušky v autoškole a dopravně psychologické vyšetření. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Alkohol za volantem 2,98 promile

Trestný čin – hrozící trest 36 měsíců a 50.000,- Kč penežitý trest. Trestní stíhání zastaveno, řidiči zůstal čistý rejstřík a nemohl řídit pouze 6 měsíců.

Pro zvětšení klikněte

Jízda pod vlivem drog THC

Hrozící zákaz řízení 1 rok a pokuta 20 000 Kč. Zrušeno.

Pro zvětšení klikněte

Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky

Přestupek odmítnutí testu, kde hrozí zákaz řízení až na 2 roky a pokuta až 50.000,- Kč. Zrušeno.

Vyjádření klientů

Všem řidičům vřele doporučuji PRÁVA ŘIDIČE

Je to advokátní kancelář na svém místě 👍🏼 jsem velmi spokojená s přístupem a s komunikací (e-mail, telefonát)

Číst více

Rád bych se podělil o svou vybornou zkušenost s touto advokátní kanceláři. Oba pánové jsou profesionálové na svém místě. Cena právního zastoupení byla dopředu domluvena, byla beze změny a za své peníze jsem dostal velmi dobré zastoupení. Vše bylo rychle vyřešené a já se téměř o nic nemusel starat. Se vším mi bylo porazeno. Ještě jednou moc děkuji, jsem rad, ze jsem se rozhodl využít Vašich služeb.

Doporučuji služby advokátní kanceláře PRAVA ŘIDIČE. Služby této kanceláře jsem vyhledal na základě potřeby zastoupení ve správním řízení k přestupku s překročením rychlosti, ke kterému došlo 2 x během jednoho roku a s hrozícím odebráním řidičského průkazu. Cena byla fixně stanovena na počátku jednání. Celý průběh spolupráce a jednání s panem Mgr. Schulhauserem bylo naprosto profesionální, vřelé a vstřícné.

Číst více

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou velmi poděkovat Advokátní kanceláři PRÁVA ŘIDIČE a hlavně panu JUDr. Martinovi Schulhauserovi.

Při kontaktování se mi okamžitě ozvali, cena za právní služby byla hned od začátku sdělena, byla pevně daná a byla velice férová.

Číst více

Mám dobrou zkušenost s advokátní kanceláří PRÁVA ŘIDIČE. Řešil jsem svůj dopravní přestupek překročení rychlosti o více než 40km/h na 50ce, vyplnil jsem formulář na stránkách a za pár hodin mi volala asistentka, která mi předem poskytla veškeré dostupné informace, které advokátní kancelář beze zbytku dodržela (předem stanovená cena, úspěšnost obhajoby, postup obhajoby). V mém případě byla obhajoba úspěšná, čímž ještě jednou advokátní kanceláři děkuji za pomoc.

Chtěla bych moc moc poděkovat panu Advokátovi JUDr. Martin Schulhauser.

za pomoc při mých nesnázích. Naprosto bezstarostné a rychle vyřízení mého problému. Vlastně mi zachránili moje bytí na tomto světě , děkuji mocinko a všem opravdu doporučuji jejich služby, protože jsou bezkonkurenční. Děkuji moc si toho vážím

Výborná zkušenost s touto AK. Výsledkem zastoupení touto AK byla výše uloženého trestu na dolní hranici. Cena za právní služby byla jasně od začátku sdělena a byla fixní. Komunikace byla profesionální, perfektní a rychlá. AK mě krok za krokem vedla průběhem celého procesu, takže jsem nemusel nic hlídat a AK plně převzala starost o právní aspekty a dopady. Tuto AK velmi doporučuji a tímto veřejně děkuji za jejich služby.

Jsem velmi spokojen, profesionální jednání a pevně stanovená cena, kterou víte předem.

Výsledek je z VELKÝ ŠPATNÝ na DOBŘE TO DOPADLO.

Doufám, že v budoucnu nebudu služeb Práva řidiče potřebovat :)

Kdyby však přeci (člověk nikdy neví), vím na koho se obrátit.

Opravdu profesionální přístup hodní a vstřícný lidé člověk nemusí nic řešit všechno za něho vyřeší sem opravdu strašně moc spokojeni můžu jenom všem doporučit

Kontaktujte nás

Zavolejte nám (Po-Ne 8-22h) nebo využijte náš kontaktní formulář, budeme vás kontaktovat do 12h.